Автотехника

Ремонт рычагов подвески. Диагностика подвески. Восстановление рычагов подвески

Нередко в автосервисах «приговаривают» рычаги, так как они являются одними их самых дорогостоящих элементов ходовой. Ремонт рычагов передней подвески – сложная операция. В этой статье мы рассмотрим, для чего нужна диагностика ходовой, как она производится и прочие вопросы. Это будет полезно знать начинающим автомобилистам.Для чего... ( подробнее )

ЗИЛ-4105 («Бронекапсула») - бронированный автомобиль представительского класса: описание, технические характеристики

После войны легковое подразделение завода имени Сталина самостоятельно разработало и выпускало бронированную версию автомобиля ЗИС-110. Затем наступил период затишья в производстве подобных бронемашин. В этот период времени лидеры СССР пользовались обычными лимузинами с закрытыми и открытыми кузовами. Толчком к разработке лимузина с бронированием... ( подробнее )

Захисна плівка на номери від камер: відгуки

Чи можна використовувати для захисту від засобів фотофіксації ГИБДД спеціальну плівку? Сьогодні на більшості доріг встановлені поліцейські радари, які визначають швидкість. Помітити камеру під час руху практично неможливо. Щоб не отримувати повідомлення про штрафи, можна спробувати використовувати захисну систему, яка буде приховувати ваші номери... ( подробнее )

Автомобіль "Равон Р4": відгуки власників і спеціалістів

Бюджетний узбецький седан «Равон Р4» з\'явився на російському автомобільному ринку рівно рік тому – на початку грудня.

Машина, яка є копією «Шевроле Кобальт», швидко привернула до себе увагу. Більшість автолюбителів в першу чергу звернули увагу на ціну – вартість моделі в базовій комплектації починалася c 499 000 $

За рік багато... ( подробнее )

Мазда бачення купе превью Астон Мартін-конкуруючи Гранд Tourer

Мазда дала ясний натяк, що він планує запустити Астон Мартін-конкуруючи Гранд Tourer спортивний автомобіль купе бачення, показав на автосалоні в Токіо.

Ефектне чотирьохдверне купе відрізняє те, що Мазда вже назвав наступного покоління свого Кодо мову дизайну, з "менше означає більше" укладання. Mazda говорить, що він спирається на R360... ( подробнее )

БМВ м3 Ф80 бути звільнено у серпні з-за нових випробувань на викиди

BMW буде закінчити виробництво Ф80-покоління M3 в серпні, тому що машини не відповідають більш суворі обмеження на викиди в Європі.

Представник бренду розповів Autocar повідомив, що супер-седан модель, яка виробляє 425bhp від його турбований рядний шестициліндровий, буде потрібно новий фільтр твердих частинок для того, щоб відповідати вимогам... ( подробнее )

Дизель ЯМЗ 238М2: технічні характеристики і застосування

Надійний перевірений дизельний двигун - ЯМЗ 238М2, технічні характеристики і конструкція якого забезпечують застосування його в якості джерела енергії для найрізноманітнішої техніки.Ярославські мотори

У 1958 році автомобільний завод р. в Ярославлі (ЯАЗ) був перетворений в моторний (ЯМЗ), для серійного виготовлення дизельних двигунів. Спочатку... ( подробнее )

Як перевірити датчик температури: опис, покрокова інструкція та рекомендації

Кожен власник автомобіля знає, що роботу систем контролюють спеціальні датчики. Вони розташовані в різних місцях механізмів. Якщо подібні елементи виходять з ладу, підвищується ймовірність появи збоїв в роботі елементів системи. У цьому випадку ремонт буде дорогим. Щоб виключити ймовірність виникнення такої неприємності, проводять періодичну перевірку... ( подробнее )

Сприяли: Форд Фокус RS проти Ескорт РС Косворт

Є внутрішні якості ДНК продуктивності автомобіля Ford, який охоплює років. Фокус RS і Ескорт РС Косворт може виглядати як вони-покоління окремо. Однак, обидва автомобіля пропонують настільки ж ефективну дозу з турбонаддувом потужність, доставили через ралі на повнопривідних.

Найбільші зміни відбуваються під шкірою. Сучасний Фокус RS пропонує... ( подробнее )

Тест на Різдвяний шлях: 1948 перець А1 "Торнадо" паровоз коментар

Артур Перчинка була, судячи з усього, скромний, але дуже талановита людина.

Коли він став у 1946 році головний механік Лондонській і Північно-Східна залізниця (LNER), він спроектував і керував проектуванням ряду паровозів. Серед кращих був сорт перцю А1, призначений як пасажирські експреси для важких Лондона у Абердін східному узбережжі... ( подробнее )

13